Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: node
ast: noyu

en: General
ast: Xeneral

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: published
ast: espublizáu

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu
