Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: weight
ca: amplada

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: more
ca: més

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Site
ca: Lloc

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Random
ca: Aleatori

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Edit group
ca: Edita grup

en: seconds
ca: segons

en: minutes
ca: minuts

en: published
ca: publicat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: Spam link deterrent
ca: Detenció d'enllaços d'spam

en: Visit
ca: Visita

en: Convert
ca: Converteix

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: not published
ca: no publicat

en: sticky
ca: estàtic

en: promoted
ca: promocionat

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Create block
ca: Crear bloc

en: weeks
ca: setmanes

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
ca: Si s'activa, Drupal afegirà rel="nofollow" a tots els enllaços, com a mesura per a reduir l'efectivitat dels enllaços d'spam. Nota: això farà que els enllaços vàlids tampoc es vegin pels motors de recerca, així que és més efectiu quan s'activa per a usuaris anònims.

en: - Please choose -
ca: - Trieu -

en: - None selected -
ca: - cap seleccionat -

en: Teaser length
ca: Longitud del resum

en: Last click
ca: Darrer clic

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
ca: No s'ha pogut reanomenar el camp %id (%old_field_name) a %new_field_name perquè no utilitza el tipus d'emmagatzemament field_sql_storage.
