Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: weight
gl: peso

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: more
gl: máis

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Site
gl: Sitio

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: node
gl: nodo

en: General
gl: Xeral

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Random
gl: Aleatorio

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: seconds
gl: segundos

en: published
gl: publicado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Long
gl: Longo

en: Short
gl: Curto

en: Spam link deterrent
gl: Inhibidor anti-spam de enlaces

en: Convert
gl: Convertir

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: sticky
gl: pegañoso

en: promoted
gl: promocionado

en: Group description
gl: Descrición do grupo.

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
gl: Si está activado, Drupal engadirá rel="nofollow" a todos os enlaces, como medida para reducir a efectividade dalgúns enlaces de spam. Nota: isto tamén evitará que os motores de busca poidan seguir enlaces válidos, polo que pode ser máis efectivo se o activa para usuarios anónimos.

en: - Please choose -
gl: - Elixa -

en: - None selected -
gl: - Ningún seleccionado -

en: No image
gl: Ningunha imaxe

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
gl: Non se pode renomerar o campo %id (%old_field_name) a %new_field_name porque non usa o tipo de almacenamento field_sql_storage.
