Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Image size
hr: Veličina slike

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: more
hr: više

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: General
hr: Općenito

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: List type
hr: Tip liste

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Random
hr: Nasumično

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Recent
hr: Nedavni

en: published
hr: objavljeno

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: Spam link deterrent
hr: Spam link je sprijećen

en: Convert
hr: Pretvori

en: not published
hr: nije objavljeno

en: sticky
hr: ljepljivo

en: promoted
hr: promovirano

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
hr: Ako je uključeno, Drupal će dodati  rel="nofollow" svim linkovima, kao preventiva za smanjenje spam linkova. Napomena: to će također onemogućiti ispravnim linkovima da budu pronađeni od strane tražilica, i u tu svrhu je možda najbolje uključiti ovu opciju samo za anonimne korisnike.

en: - Please choose -
hr: - Molim odaberite -

en: - None selected -
hr: - Nije odabrano -

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
hr: Nije moguće preimenovati %id (%old_field_name) u %new_field_name budući da ne koristi field_sql_storage vrstu spremnika.
