Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: weight
kk: салмақ

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Author
kk: Автор

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: General
kk: Басты

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: published
kk: жарияланған

en: Spam link deterrent
kk: Спам сілтемелерінен қорғану

en: not published
kk: жарияланбаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
kk: Мүмкін болса, Drupal барлық сілтемелерге rel="nofollow" сөзін қосу арқылы, спам сілтемелерінің нәтижелігін төмендедетуге тырысады. Естелік: бұл әрекет басқа да сілтемелерді іздеу жүйелерінің еруінен сақтайды, сондықтан бұл параметрды тек қана анонимды қолданушыларға қойған жөн.

en: - Please choose -
kk: - Таңдаңыз -

en: - None selected -
kk: - Таңдалған жоқ -
