Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: node
mk: јазол

en: Anonymous
mk: Анонимен
