Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: - Please choose -
pa: - ਚੋਣ ਕਰੋ ਜੀ -

en: - None selected -
pa: - ਕੋਈ ਨਹੀਂ ਚੁਣਿਆ -
