Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Author
ps: ليكوال

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Random
ps: ناټاكلى

en: published
ps: خپاره شوي

en: Link settings
ps: تړونی امستنې

en: Numbered list
ps: شمېريال لړ
