Web Links (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: node
ug: نۇقتا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: sticky
ug: چوققىلاش

en: promoted
ug: باش بەتكە يوللاندى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
