Web Links (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Author
jv: Penulis

en: more
jv: pepaké

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: General
jv: Umum

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: published
jv: dipacak

en: Long
jv: Dawa

en: Short
jv: Cendhek

en: not published
jv: ora dipacak

en: promoted
jv: promosikna

en: - Please choose -
jv: - Mangga dipilih -

en: - None selected -
jv: - Ora ānā sing dipilih -

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
jv: Ora bisa ngganti jeneng field %id (%old_field_name) marang %new_field_name jalaran ora nganggo tipe panyimpenan field_sql_storage.
