Web Links (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: weight
lt: svoris

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Site
lt: Svetainė

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: OK
lt: Gerai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: minutes
lt: minutės

en: published
lt: paskelbtas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: sticky
lt: prikabintas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: weeks
lt: savaitės

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Last click
lt: Naujausias paspaudimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Related
lt: Susiję
