Web Links (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (61 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Author
oc: Autor

en: more
oc: mai

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Url
oc: URL

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: node
oc: nosèl

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Random
oc: A l'azard

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: seconds
oc: segondas

en: minutes
oc: minutas

en: published
oc: publicat

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Short
oc: Cort

en: Spam link deterrent
oc: Ligams amb prevencion de spam

en: Convert
oc: Convertir

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: sticky
oc: espingolat

en: promoted
oc: promolgut

en: weeks
oc: setmanas

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
oc: Se activat, Drupal apondrà rel="nofollow" a totes los ligams, per tal de limitar l'eficacitat dels ligams de spam. Nòta  : aquò empacharà tanben als ligams valids d'èsser seguits pels motors de recèrca, es doncas mai performant s'es activat pels utilizaires anonimes.

en: - Please choose -
oc: - Causissètz -

en: - None selected -
oc: - Pas cap -

en: Link title to node
oc: Ligar lo títol al nosèl

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: No description
oc: Aucune descripcion

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion
