Web Links (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: weight
se: deaddu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
