Web Links (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Image size
sr: Величина слике

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: seconds
sr: секунди

en: Unpublished
sr: Необјабљено
