Web Links (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: node
am: አንጓ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: promoted
am: የተሸጋገረ
