Web Links (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: minutes
bg: минути

en: published
bg: публикувано

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Spam link deterrent
bg: бариера за спам линкове

en: not published
bg: непубликувано

en: sticky
bg: Закрепена

en: promoted
bg: промотирано

en: weeks
bg: седмици

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
bg: Ако е активирано, Друпал ще добави rel="nofollow" към всички линкове като средство за намаляване ефективността на спам линковете. Бележка: това от друга страна ще попречи на търсачките да последват валидните връзки, следователно тази настройка ще е най-резултатна, когато е активирана за анонимни потребители.

en: - Please choose -
bg: Избери

en: - None selected -
bg: - Няма избрани -

en: Legacy
bg: Приемственост
