Web Links (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: more
eu: gehiago

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Site
eu: Gunea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: OK
eu: Ados

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Group name
eu: Talde izena

en: node
eu: nodoa

en: General
eu: Orokorra

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: published
eu: argitaratuta

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Long
eu: Luzea

en: Short
eu: Laburra

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: sticky
eu: itsakorra

en: promoted
eu: Nabarmendua

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: - Please choose -
eu: - Hautatu -

en: - None selected -
eu: - Aukeratu gabe -

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Related
eu: Erlazionatuak

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
