Web Links (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: - None -
ht: - Vid -

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout
