Web Links (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (118 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Image size
hu: Képméret

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: more
hu: tovább

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Links
hu: Hivatkozások

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: Site
hu: Webhely

en: Never
hu: Soha

en: Published
hu: Közzétéve

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Group name
hu: Csoportnév

en: node
hu: tartalom

en: General
hu: Általános

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: List type
hu: Lista típusa

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Recent
hu: Friss

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: seconds
hu: másodperc

en: minutes
hu: perc

en: published
hu: közzétett

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Spam link deterrent
hu: Kéretlen linkek ártalmatlanítása

en: Visit
hu: Látogatás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: not published
hu: rejtett

en: sticky
hu: kiemelt

en: promoted
hu: címlapon

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Group description
hu: Csoportleírás

en: Create block
hu: Blokk létrehozása

en: weeks
hu: hét

en: Popular
hu: Népszerű

en: Add a new link
hu: Új hivatkozás hozzáadása

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
hu: Ha engedélyezett, akkor a Drupal rel="nofollow" attribútummal egészít ki minden linket, és ezzel megakadályozza, hogy a reklámcéllal, kéretlenül beküldött linkeket a keresők figyelembe vegyék. Figyelem: az attribútum a valódi linkek értékét is csökkenti, ezért megfontolandó, hogy az ártalmatlanító csak a névtelen felhasználók által beküldött linkek esetén lépjen működésbe.

en: - Please choose -
hu: - Kiválasztás -

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Update every
hu: Frissítés időköze

en: Teaser length
hu: Bevezető hossza

en: No image
hu: Nincs kép

en: Last click
hu: Utolsó kattintás

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Show link as
hu: Hivatkozás megjelenítése mint

en: Add a group
hu: Egy csoport hozzáadása

en: Edit a group
hu: Egy csoport szerkesztése

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: 304 - Not Modified
hu: 304 - Nincs módosítva

en: 305 - Use Proxy
hu: 305 - Proxy használata szükséges

en: 306 - (Unused)
hu: 306 - (Használaton kívül)

en: 307 - Temporary Redirect
hu: 307 - Ideiglenes átirányítás

en: 400 - Bad Request
hu: 400 - Hibás kérés

en: 401 - Unauthorized
hu: 401 - Nincs hitelesítve

en: 402 - Payment Required
hu: 402 - Fizetés szükséges

en: 403 - Forbidden
hu: 403 - Tiltva

en: 404 - Not Found
hu: 404 - Nem található

en: 405 - Method Not Allowed
hu: 405 - Nem engedélyezett metódus

en: 406 - Not Acceptable
hu: 406 - Nem elfogadható

en: 407 - Proxy Authentication Required
hu: 407 - Proxy általi hitelesítés szükséges

en: 408 - Request Timeout
hu: 408 - Kérelem időtúllépése

en: 409 - Conflict
hu: 409 - Ütközés

en: 410 - Gone
hu: 410 - Eltűnt

en: 411 - Length Required
hu: 411 - Hossz szükséges

en: 412 - Precondition Failed
hu: 412 - Nem teljesül az előfeltétel

en: 413 - Request Entity Too Large
hu: 413 - A kérelem túl nagy

en: 414 - Request-URI Too Long
hu: 414 - A kért URI-cím túl hosszú

en: 415 - Unsupported Media Type
hu: 415 - Nem támogatott médiatípus

en: 416 - Requested Range Not Satisfiable
hu: 416 - A kért tartomány nem teljesíthető

en: 417 - Expectation Failed
hu: 417 - Nem teljesített elvárás

en: 500 - Internal Server Error
hu: 500 - Belső szerverhiba

en: 501 - Not Implemented
hu: 501 - Nincs megvalósítva

en: 502 - Bad Gateway
hu: 502 - Helytelen átjáró

en: 503 - Service Unavailable
hu: 503 - A szolgáltatás nem érhető el

en: 504 - Gateway Timeout
hu: 504 - Átjáró időtúllépése

en: 505 - HTTP Version Not Supported
hu: 505 - Nem támogatott HTTP-verzió

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: No description
hu: Nincs leírás

en: Simple list
hu: Egyszerű lista

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: Weblinks
hu: Linkek

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Show the node title
hu: Tartalom címének mutatása

en: !name's links
hu: !name hivatkozásai

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Show image
hu: Kép mutatása

en: 1 link | @count links
hu[0]: 1 hivatkozás
hu[1]: @count hivatkozás

en: Image style
hu: Képstílus

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
hu: %id mező (%old_field_name) nem nevezhető át %new_field_name értékre, mert nem használja a field_sql_storage tárolótípust.

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: @username's Links
hu: @username hivatkozásai
