Web Links (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (46 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Image size
is: Stærð myndar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Author
is: Höfundur

en: more
is: meira

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Never
is: Aldrei

en: Published
is: Birt

en: OK
is: Í lagi

en: Sort order
is: Röðun

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: General
is: Almennt

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: seconds
is: sekúndur

en: published
is: birt

en: Long
is: Langt

en: Short
is: Stutt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: not published
is: ekki birt

en: - Please choose -
is: - Vinsamlegast veljið -

en: - None selected -
is: - Ekkert valið -

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli
