Web Links (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: node
km: ថ្នាំង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: Spam link deterrent
km: តំណ​សារ​ឥតបាន​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​មាន​បញ្ហា

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: sticky
km: បិទ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
km: ប្រសិន​បើ​​បានបើក​  Drupal នឹង​ប​ន្ថែម rel="nofollow" ទៅ​​តំណ​ទាំង​អស់ ជា​ខ្នាត​មួយ​ដើម្បី​​​កាត់​បន្ថយ​ប្រសិទ្ធិភាព​របស់​តំណ​សារ​ឥតបាន​ការ ។ ចំណាំ ៖ វា​ក៏​នឹង​ការពារ​តំណ​ដែល​ត្រឹមត្រូវ​ពី​ការ​តាម​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​រកដែរ​ ដូច្នេះ​ហើយ វា​ទំនង​ជា​មាន​ប្រសិទ្ធិភាព​បំផុត នៅ​ពេល​​​​​បាន​បើក​​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​អនាមិក ។

en: - Please choose -
km: - សូម​ជ្រើស -

en: - None selected -
km: - មិន​បាន​ជ្រើស​ -

en: Legacy
km: ចាស់​ៗ​

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
km: មិន​អាច​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​វាល %id (%old_field_name) ទៅជា %new_field_name បាន​ទេ ពីព្រោះ​វា​មិន​ប្រើ​ប្រភេទ​ទុក​ field_sql_storage ឡើយ ។
