Web Links (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: more
ku: زیاتر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: OK
ku: باشە

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: node
ku: گرێ

en: General
ku: گشتی

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: - Please choose -
ku: - تکایە دیاری بکە -

en: - None selected -
ku: - هیچ دیاری نەکراوە -

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
