Web Links (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Site
lv: Vietne

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Link URL
lv: Saites URL

en: List type
lv: Saraksta veids

en: My Links
lv: Manas saites

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Random
lv: Nejaušs

en: minutes
lv: minūtes

en: published
lv: publicēts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Spam link deterrent
lv: Brīdinoša mēstuļu norāde

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: sticky
lv: lipīgs

en: promoted
lv: izvirzīts

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: weeks
lv: nedēļas

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lv: Ja atļauts, Drupal visām norādēm pievienos rel="nofollow", lai samazinātu mēstuļu norāžu efektivitāti, Ņemiet vērā: arī derīgās norādes meklēšanas rīki vairs neņems vērā, tāpēc visticamāk šis paņēmiens būs efektīvs, kad atļauts anonīmiem lietotājiem.

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Teaser length
lv: Ievada garums

en: Last click
lv: Pēdējais klišķis

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Legacy
lv: Mantojums

en: Image style
lv: Attēla stils
