Web Links (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: more
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Anonymous
ur: گمنام

en: - Please choose -
ur: - انتخاب کریں -
