Web Links (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Image size
be: Памер малюнка

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Site
be: Сайт

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: node
be: матэрыял

en: General
be: Агульны

en: Anonymous
be: Ананім

en: Random
be: Выпадкова

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: published
be: апублікавана

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: Spam link deterrent
be: Абарона ад спамерскіх спасылак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: sticky
be: прымацавана

en: promoted
be: прапанавана

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
be: Калі ўключана, Drupal будзе дадаваць rel="nofollow" да ўсіх спасылак, каб паменьшыць эфектыўнасьць спамерскіх лінкаў. Увага: такія захады будуць замінаць пошукавым машынам пераходзіць па нармалёвых спасылках, таму мае сэнс актывізаваць такую абарону толькі для ананімных карыстальнікаў.

en: - Please choose -
be: - Выберыце -

en: - None selected -
be: - Не выбрана -

en: Teaser length
be: Даўжыня цвялілкі

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
be: Нельга перайменаваць поле %id (%old_field_name) у %new_field_name, таму што яно не ўжывае тып захоўвання field_sql_storage.
