Web Links (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Long
bo: རྒྱས་པ

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Group description
bo: ཚོ་ཆུང་ཞིབ་བརྗོད།

en: - Please choose -
bo: - འདེམས་རོགས -

en: - None selected -
bo: -གང་ཡང་བདམས་མེད-

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: No description
bo: གསལ་བཤད་མི་འདུག

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
bo: གནས་ཁོངས་%id༼%old_field_name༽དེ་%new_field_name་ལ་མིང་བསྐྱར་འདོགས་བྱེད་མི་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་field_sql_storage་གསོག་འཇོག་རིགས་བེད་སྤྱོད་གཏོང་མེད་པས་སོ།
