Web Links (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Image size
bs: Veličina slike

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: node
bs: nod

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: published
bs: objavljen

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: not published
bs: nije objavljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: promoted
bs: promoviran

en: - Please choose -
bs: - Izaberite -

en: - None selected -
bs: - Ništa nije označeno -

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
