Web Links (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: more
el: περισσότερα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: OK
el: ΟΚ

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: node
el: κόμβος

en: General
el: Γενικά

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Random
el: Τυχαία

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: minutes
el: λεπτά

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Long
el: Μεγάλο

en: Short
el: Σύντομο

en: Spam link deterrent
el: Αποτροπή ανεπιθύμητων διαφημιστικών παραπομπών

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: sticky
el: μόνιμο

en: promoted
el: προβιβασμένο

en: weeks
el: εβδομάδες

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
el: Αν το επιλέξετε, το Drupal θα προσθέτει rel="nofollow" σε όλες τις παραπομπές, ώστε να μειωθεί η αποτελεσματικότητα των ανεπιθύμητων διαφημιστικών παραπομπών. Σημείωση: Αυτό θα εμποδίζει επίσης να ακολουθούνται οι έγκυρες παραπομπές από τις μηχανές αναζήτησης, γι' αυτό είναι ίσως πιο αποτελεσματικό να ενεργοποιηθεί μόνο για τους ανώνυμους χρήστες.

en: - Please choose -
el: - Παρακαλώ επιλέξτε -

en: - None selected -
el: - Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο -

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Numbered list
el: Αριθμημένη λίστα

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Legacy
el: Παλιές εκδόσεις

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
el: Δεν είναι δυνατή η μετονομασία του πεδίου %id (%old_field_name) σε %new_field_name γιατί δεν χρησιμοποιεί τον τύπο αποθήκευσης field_sql_storage.
