Web Links (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: days
ga: laethanta
