Web Links (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: node
mn: зангилаа

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Short
mn: Богино

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: promoted
mn: дэвшсэн

en: - Please choose -
mn: Сонгоно уу
