Web Links (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: General
mr: साधारण

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: - Please choose -
mr: - कृपया निवडा -
