Web Links (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: OK
ne: ठिक छ

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: node
ne: नोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -
