WebMate Responsive Theme (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Comments
gl: Comentarios

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
