WebMate Responsive Theme (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Comments
id: Komentar

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: You are here
id: Anda di sini

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
