WebMate Responsive Theme (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
