WebMate Responsive Theme (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
