WebMate Responsive Theme (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: User menu
nn: Brukarmeny
