WebMate Responsive Theme (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
