WebMate Responsive Theme (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Facebook Username
pl: Nazwa użytkownika Facebook
