WebMate Responsive Theme (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
