WebMate Responsive Theme (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
