Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Transaction date
af: Transaksiedatum

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Logs
af: Logboeke

en: Error
af: Fout

en: Host
af: Masjien

en: System
af: Stelsel

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: Products
af: Produkte
