Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Error
am: ስህተት

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Close
am: ዝጋ
