Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Logs
ar: سجلات

en: Error
ar: خطأ

en: Host
ar: المستضيف

en: System
ar: النظام

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Order
ar: الترتيب

en: Close
ar: إغلاق

en: Products
ar: المنتجات

en: Parameter
ar: معامل
