Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Error
bs: Greška

en: System
bs: Sistem

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Order
bs: Poredak

en: Products
bs: Proizvodi
