Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
