Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Error
el: Σφάλμα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: System
el: Σύστημα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Order
el: Σειρά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Products
el: Προϊόντα
