Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Transaction date
ka: ტრანზაქციის თარიღი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: System
ka: სისტემა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
