Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Error
km: កំហុស

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Close
km: បិទ
