Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
lv: Darījuma datums

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Error
lv: Kļūda

en: Host
lv: Serveris

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: System
lv: Sistēma

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Order
lv: Secība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Production
lv: Darba

en: Products
lv: Preces

en: Parameter
lv: Parametrs
